Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másik fogorvost keressek?...

Másik fogorvost keressek? (székesfehérvár)

Figyelt kérdés

Tavaly voltam fogorvosnál a metsző fogam kellet fúrni elkezdett kilyukadni betömte rakott rá zománcot okés rendben volt miden 3 hónappal ezelöttig ... ugyan ott elkezdett kilyukadni :/ Ez a fogorvos hibája ? Nem mondhatom magam nagy fogmosónak de letörölgetem ha nincs is kedvem vagy időm mosni de lepedék

nincs rajt sose semmi és megint lyukad ...más fogorvost keressek? kb mennyibe kerül megcsináltatni? (15/F) Esetleg egy fog fehérítés mennyi lenne? székesfehérváron hol van jó szaki? :)


2011. aug. 6. 22:38
 1/5 anonim válasza:
Énis 15/F vagyok székesfehérvárról,és érdekelne engemis a dolog:) Szabadkérdeznem,mivel szeded le a lepedéket a nyelvedről?mert ha jól értelmezem szeded.:)
2011. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha nincs időm és olyan rajtam a póló ha pl. dolgozok vagy szerelgetek vagy valami olyan van rajtam amin nemszámit a nyál akkor azzal törölöm le . ha van időm akkor öblítek is vizzel,
2011. aug. 6. 23:42
 3/5 A kérdező kommentje:
ha olyan poló van rajtam akkor meg ruhazsepi amit csak arra használok
2011. aug. 6. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen higiénikus vagy! Pólóba törölni..
2011. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen egy olajos,poros,szakadt pólónak ami úgy is leveszek mikor bemegyek a lakásba mert abba csak szerelek nagyon higénikus amúgy is ...
2011. aug. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!