Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy darab kötőféket lehet...

Egy darab kötőféket lehet használni több lóhoz is?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok lovardába mivel sajnos még nincs lovam. Vannak alkalmak amikor néhány rossz helyre rakják a lovak kötőfékjeit ezért van amikor egy adott lónál nincsen. Ezért arra gondoltam hogy veszek magamnak egyet és hogy én majd azt használom minden egyes lóhoz, mindig magammal viszem és akkor nem kell azért aggódni ha esetleg megint elveszik a lovardai kötőfék, és hát az lenne a kérdés hogy lehet-e több lónál használni egy azonos kötőféket, vagy egy "rosszhatással" van rájuk? Például a nem megszokott szagtól, vagy ezt lehet így? Köszi elöre is a választ

2017. máj. 27. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Fullos méretű kb mindegyikre jó, olyat vegyél ami orrszíjban is állítható.
2017. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy lehet.Ahova én járok lovardába ott 38 ló/póni van ott sincs 38 db kötőfék mert annyira egyszerűen nincs szükség.Nálunk úgy van hogy a nyergesben egy helyre fel van akasztva az összes és akinek kell az elvesz onnan egyet.
2017. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz egy kötőféket több lóra! Azért ha már nagyon mocskos mosd ki. És csatlakozom a legelsőhöz: olyat vegyél ami a lehető legjobban állítható.
2017. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze! Fullosat vegyél, az jó mindegyikre :) (azért shettire nem ajánlom :D) Egyébként ez egy jó ötlet, de a lónak szaga is van, így a kötőféknek is lesz... :/
2017. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jó érzéssel nem tenném, de sok helyen bevett gyakorlat, így persze, lehetséges.
2017. máj. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen mindenkinek a választ:D
2017. jún. 1. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!