Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vadgazda vagy természetvédelmi...

Vadgazda vagy természetvédelmi mérnök?

Figyelt kérdés
Külföldön szeretnék majd elhelyezkedni farkasmentésben vagy olyan állatokkal foglalkozni, akik elvesztették az élőhelyüket. Itthon a vadgazda képzés csak a Kárpát-medence állatairól szól, viszont a diploma angol megfelelője "wildlife management". Érdemes lenne szarvasokról, őzekről, vaddisznóról, vadászatról tanulnom 3 évig, vagy válasszam az általánosabb természetvédelmi szakot ("nature conservation"). Melyikkel könnyebb külföldön elhelyezkedni nemzeti parkoknál vagy vadállat mentésnél?

2017. jún. 22. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
(nem tudom, miért a "lovak" kategóriához sikerült besorolnom a kérdésem)
2017. jún. 22. 11:11
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Itthoni tapasztalatszerzést nem fogod tudni megúszni a külföldi munkavállalás előtt.
2017. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem tudom, mennyiben tartozik a kérdésemhez, de 2 évig külföldön éltem és dolgoztam, tudom, hogy mennek a dolgok :) A kérdés az, melyik magyar diploma ad átfogóbb tudást, amit kinn is tudok kamatoztatni állatvédelmi területen.
2017. jún. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!