Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepre ti hogy szoktatok...

Terepre ti hogy szoktatok telefont vini? Persze csak fotózásra.

Figyelt kérdés
Nemsokára életemben először mehetek terepre, már nagyon izgulok, de eszembe jutott, hogy jó lenne képeket is csinálni, azonban ügetés vagy vágta közben nem hiszem, hogy tanácsos telefont a kezemben tartani...ti hova szoktátok tenni pl vágta közben? (Gondoltam, hogy veszek valami nyakbaakasztható tokot, az talán annyira nem zavar)

2017. júl. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Zseb vagy nyeregtáska. De telefon mindig van nálam, mert bármi történhet.
2017. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lóval nem, de kutyával járok terepre. Határ, erdő. Mindig van nálam telefon. Fotózni is egy kettőt, de bármi olyan adódhat, hogy valakit hívni kell. Lovaglásnál is.
2017. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egyedül mész hanem oktatóival, kérdezd meg ot hogy van e rá lehetőség. Meg nem tudom de én nem ajánlanám hogy az első terepen legyen nálad mert inkább figyelj a lóra meg a tájra a kép meg ráér később úgyis megvan.
2017. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-asnak full igaza van, egyébként a nyakba akasztható tok szétveri a mellkasod vagy a hátad, és a telód sem fogja értékelni. Lehet kapni millió és egyféle övre biggyeszthető tartót. Érdemes egyébként bent is kipróbálni, ha nem kényelmes, ne a világ végén derüljön ki...
2017. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, mert kényelmetlen lenne, vagy nem tudom, nem szoktam lovagolni, de egyből az övtáska jutott az eszembe.
2017. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem fotózásra van a telefon, hanem ha baj van legyen kit felhívni. Én a régi telefonomat viszem, mert elfér a lovagló nadrág zsebében. Az újat amivel jó képeket lehet csinálni sajna féltem, meg túl nagy a zsebbe.

Nyakadba ne rakd, nem lesz kényelmes. Egy szorosra húzott övtáska vagy nyeregtáska lenne jó.

2017. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam terepen sajna.De szerintem jó lehet a telefon tartására ilyen kézre rakhatos tartó, pl. amit a futáshoz szoktak használni.
2017. júl. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es és mikor szedi elő vagy történik vmi és gyorsan el akarja rakni hogyan csinálja? Ennél meg a pulcsi vagy nadrág zsebe is jobb. Kérdezd meg az oktatót és csak akkor telefonozz ha ne van gyakorlatod terepen is.
2017. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én övtáskában viszem, szorosra húzom és elöl mellkasomon kötöm keresztbe, bármikor hopp visszateszed bele vagy kiveszed.

De ez a kézre tehető tok is jó ötlet, amit a futók/bringások használnak. Abba is egy mozdulattal beleteszed.

2017. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!