Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Telefonálásra és fotózásra használnám és lehetőleg ár-érték arányba jó legyen, nem a "menőzés" a fontos

Figyelt kérdés
Nem fontos, hogy érintős legyen, okos telefon sem fontos, árban 50 ezere gondoltam. És a lényeg, hogy jó minőségű-szép képeket tudjon készíteni és esetleg normál videókat + persze lehessen vele telefonálni :)

2012. okt. 31. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Lumia 610, esetleg 710, de az kb.60-70ezer
2012. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem Lumiát ne vegyél! Kamerája f@s, szinte alig lehet vele telefonálni. Nagyon lassú, hiszen szinte minden helyét a Windows Phone oprendszer foglalja.

Én tudok egy telefont, ami 23.000 Ft a T-mobilnál, kamerája kiváló, és pont a kamerájáról híres. A neve Samsung Galaxy Mini. Igaz, a kijelzője egy kicsit kontraszos, de be lehet állítani a beállítások menüpontnál. De a Telenornál 9990 Ft- ért Praktikum csomagban lehet venni Alcatel OT-818-at, nem valami nagy szám, de hát a telózásra, fotó-

zásra jó. Be nem a legjobb telefon. Én tudok még egy csomó telefont, ami HD felvételeket vesz fel. Sony Xperia bármelyike. Sony Xperia S, T, U, P és hamarosan megérkezik a C is, amit James Bond is használ a 007-Skyfallban. Bár a C, U és P 100.000 forint, de az s és az u 60.000. Tudok még ilyen telefont, egy csomót. Például a Sony Ericsson Xperia Mini/Mini Pro. De bármelyik SE Xperia készülék. De szerintem Nokia nyomógombosat vegyél. Nokia 5000, Nokia C2-01 ez most a divatos. De jó a hangszórója a Nokia 63-00-nak is. Érintőképernyős telefonból nokiát ne vegyél, csak nyomógombosból. Én nekem volt egy Samsung Champ-em, csak a homokbányában elvesztettem. Most karácsonyra fogok szüleimtől kérni valamit. Eddig a Huawei U8500-at néztem ki, de csak használtan láttam a webshopokban. Aztán kinéztem valami alcatel one toucht, de majd megbeszéljük.


28/F

2012. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolso: wtf?! Windows Phone lassu? o_0 En az androidot preferalom, de a Lumia 710-em durvan gyors. A kameraja sem rossz.


Kerdezo: ennyiert Sony Xperia U, az teljesen korrekt keszulek.

2012. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!