Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Így tudok lovat bérelni?

Így tudok lovat bérelni?

Figyelt kérdés
2-3órára kéne a ló. Csak terepre szeretnék menni (egy bizonyos erdős helyre). Én csak oda szeretnék menni. Van lehetőség rá Budapesten? És lehet kérni hogy a lovat odaszállítják? (Pénz most nem érdekes)
2017. júl. 6. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha lehet is, a lószállítót te intézed, oda-vissza, nyilván önköltségen. De nekem vannak aggályaim, én biztosan nem adnák így lovat, hogy az illető még szállítóval el is viszi, nagyon rizikós a dolog egyszerűen a bérbeadó oldaláról.

Az más, ha egész hónapra kibéreled, és eljársz pl versenyre, de még abban is van rizikó - na de ebben... érdemes ettől még minden környező lovardát megkeresni a dologgal, hátha.

2017. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te odaadnád a legjobb esetben felmillas lovad( mer ennyier kapsz legolcsobban belovagolt lovat) egy idegennek?ahol radasul eluthetik ellophatjak ,megmergezhetik, es akkor az orvosi koltsegekre , meg a per amit gondolom inditanál...
2017. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elmondod hogy mire kell akkor esetleg bérbeadhatom a lovam.
2017. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, írtok privit!
2017. júl. 9. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!