Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vigyek lovastáborba?

Mit vigyek lovastáborba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudnátok segíteni légyszíves??!Voltam már lovastáborba persze sokkal másabb volt mint amibe most megyek...Mindkettő be napközises leszek tehát nem bentlakásos ,különbség az az hogy az egyik egy utcával van arrébb (amelyikbe voltam már) a másik nagyon de nagyon mesze van de ottlakik nem mesze egy ismerösöm és addig náluk leszek..a lényeg hogy mit vigyek meg hogy mi az ami nagyon fontos??!!
2017. júl. 9. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a táborszervezőt.
2017. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden rendes tábor szervezői adnak egy listát, hogy mit kell vinned, és mit ajánlott.
2017. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Sok ruhát, legyen miben válogatni! Fürdőrucit esetleg, a lovas ruháid semmiképp se hagyd otthon. Igazából különösebben több cuccot nem kell vinni
2017. júl. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
#4: dehogynem. Csak ruhát mondtál. Szerinted más nem kell? Ez kb. a negyede volt a legszükségesebbeknek, ha csak tételenként nézzük.
2017. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Lovas cucc (amiben mindig lovagolsz, illetve nem árt 2 nadrágot vinni)

egy hétre vagy amennyi idő a tábor rendes ruhát időjárásnak megfelelően. Legyen nálad kabát, pulcsi, pólók, fehernemu, zokni, cicanaci, melegítő, rövid gatya. Ha mentek boltba vagy valami olyan helyre ahol emberek vannak esetleg 1-1 sort egy jobb állapotú poloval.

cipő: sportcipo ha játszanatok valamit, a szandált bármikor jó, illetve csizma vagy cipő és chaps/ hosszú szárú zokni, egy strandpapucs

sapka/ kalap ha nagyon napos helyen vagytok

kullancs riszaszto, naptej

ha van gyógyszeres amit folyamatosan szednek kell akkor azt is vidd vagy allergia gyógyszer amit szedni szoktál mást nem kell ha van bajod a táborban van ok adnak rá vagy haza szólnak a szüleidnek

tisztálkodáshoz dolgok (szappan, tusfurdo, sampon, balzsam, fogkefe, fogkrém, szajviz, fesu, betét, tampon, tisztasági betet, ha használsz valamilyen krémet/krémeket akkor azt is, leégésre valamit én erre aloe Vera sprayt szoktam vinni, csípésekre gyógyszertárban szoktunk zincit venni)

bikini ha mentek fürdeni és oda is 1-2 méretétől függően törölköző

1-2 torolkozo esti furdeshez, hajmosashoz

TAJ kártyád vagy legalább a másolata ha lenne valami bajod és mentőt hívnak vagy dokihoz visznek

Esetleg nasi, 1,5 l viz amit később újra tudsz tölteni

kártya vagy kicsi helyen elvei játék ha akkora vagy.

lovaknak répát, almát vihetsz ha szoktál

Most hirtelen más nem jutott eszembe én ezeket szoktam vinni, ha meg beugrik valami akkor írok meg

2017. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2017. júl. 10. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Meg amit kihagytam telefon és telefon töltő. 5os voltam és szívesen senki se írta le alaposan. Illetve jó táborozási és lovazast.
2017. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. júl. 11. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!