Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A barátnőm lovának a hátsó...

A barátnőm lovának a hátsó lábán már hónapok óta van egy öklömnyi dudor. Nem tudjuk mi lehet az. Mondtam vigyék állatorvoshoz, de azt mondta nem, mert nem sántít a ló. Viszont én aggódóm a patás miatt. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátnődnek tőből kiszakadna a karja, akkor sem menne orvoshoz, mert nem sántít? Fuck logic...


Valószínűleg valami gyulladás lehet (belelépett valamibe, és attól).

2016. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felelős állattartás, azigen. Miből áll kihívni az állatorvost? Ha ennyire bszik a lovára, hívd ki te helyette.
2016. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ a hátsó lábán hol, de látatlanban ezt nem lehet mondani. Mivel nem a tiéd, ebbe sajnos bele kell törődnöd.
2016. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet, tehát lehet, hogy valami a bőre alá került és elfertőződött. Mindenféleképpen hívjatok állatorvost, hisz egy kisebb (ehhez hasonló) sérülés akár az állat életébe is kerülhet.

Ha gennyes váladék távozik belőle, akkor esetleg ti is kilyukaszthatjátok a csomót, hogy távozzon belőle, de jobb, ha szakemberre van bízva.

2016. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindegyikőtöknek igaza van. Én már csomószor mondtam neki de nem érdekli. Ha az én lovam lenne már rég cselekedtem volna. Ő sajna nem ért a lovakhoz, ajándékba kaptam mert hülyék voltak a szülei és nem gondolták át a dolgot. Amúgy a duzzanat a csánkján van. Lehet, hogy izület... nem melegített be normálisan... ezekre gondoltam.
2016. aug. 3. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig meg kéne nézetni orvossal. Lehet hogy pók.
2016. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!