Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyibe kerül felújíttatni...

Mennyibe kerül felújíttatni egy régi nyerget?

Figyelt kérdés
Újra kellene tömetni, és cserélni a felrántószíjakat. Egy Kieffer Udo nyeregről van szó.
2017. júl. 15. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
40-60e, újratömve 90-110 körül felszereltségtől függően.
2017. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, véletlen elküldtem é, szóval a folytatás: ez a nyereg értéke, ebből látszik is, hogy az újra tömés maga nagyjából 25 ezertől bármennyi lehet, ez attól is függ, hogy ki csinálja, és mennyire veszi komolyan. Pl kijön, leméri a lovat, stbstb, vagy csak megtömi ahogy sikerül, stb.
2017. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És felrántószíjat mennyiért cserélnek kb? Van egy másik nyereg is, ahol csak a szíjakat kellene cserélni, illetve a támaszai vannak ellaposodva , azokat kellene javítani. Ez szerinted kb mekkora költség?
2017. júl. 15. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:

#1: teged valahol nagyon atvertek...

Par honapja nezettem at a nyergemet nyergessel, es a tomes 5000 ft volt (+kiszallas). A felrantoszij csereje is 8-15ezer ft kozott van ennel a nyergesnel.

Fb-n keresd: Wolff-Art

2017. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszont a felrántót ezer forintért cserélték/db anno :D :D
2017. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!