Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Baja lehet a lovamnak?

Baja lehet a lovamnak?

Figyelt kérdés
Az anyukám súlyos betegsége miatt korházban van. Éppen a lovardában fürdettem a lovat. Lehúztam veríték lehúzóval, amikor a korházból telefonálnak hogy anyának súlyosbodott az állapota és hogy siessek be a korházba. Bevezettem gyorsan vizesen a bokszában. Most a korházban ülök és lelkiismeret furdalásom van hogy ott hagytam. Ugye nem lesz semmi baja hogy nedvesen áll a bokszában?

2017. aug. 2. 17:47
 1/7 anonim válasza:
Nem lesz baja nyugodj meg! Megfázni nem fog mert meleg van! (legalábbis nálunk) Más baja meg nem lesz! Jobbuást Anyukádnak!
2017. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Emiatt ne legyen bűntudatod! Egyébként szerintem nem lesz baja.
2017. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. aug. 2. 17:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Még jól is esik neki, hogy 5 perccel később száradt meg. Te sem fázol meg, ha a strandon vizesen bemész az árnyékba :) Jobbulást anyukádnak!!
2017. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok! Ne féltsd a lovat, meleg van, csak nyugodj meg! Anyukád is rendbe fog jönni! Kívánom, hogy minden jöjjön rendbe! Örülök, hogy rögtön utaztál be anyukádhoz, helyesen cselekedtél! Szeresd az anyukádat mindig!
2017. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) mostmár lenyugodtam.:)
2017. aug. 2. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) Ha bármiben segíthetünk, írj!
2017. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!