Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy lovam, 15 éves. Miután megfürdetem, miközben vezetem mindig próbál vezetés közben lefeküdni a földre. Próbáltam visszahúzni a vezető szát segítségével, de csak annyit értem el vele hogy egy darabig jött mellettem majd megint megpróbált lefeküdni a porba.

Ilyenkor mit tehetek?



2017. aug. 7. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehúzod róla a vizet, amennyire tudod, utána vagy füves részre viszed legelni, vagy betonon állítod, vagy valamivel lekötöd a figyelmét. Ha ráhagyod, biztos, hogy meghempereg, így szárítja magát.
2017. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1:Vidd be addig a boxba vagy a legelőre vagy esetleg kösd ki betonom amíg megszárad

2:Húzd le róla a vizet

2017. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetes dolog, ezzel számolni kell (nyilván ahogy előttem is leírták, lehet olyan helyzetet teremteni, hogy ne tudjon hemperegni). De ha megszárad, akkor is meghempereg egyébként általában. Meg kell fürdetni, aztán később meg ha meghempereg akkor le kell kefélni még egyszer, hogy a nagyja por lejöjjön róla.
2017. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sassszem ***** válasza:
Azért hempergőznek, hogy 'bepanírozzák' magukat és a bogarak ellen is véd
2017. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!