Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Borsod megyében hol van lovas...

Borsod megyében hol van lovas versenyzési lehetőség? Árak, elérhetőségek?

Figyelt kérdés
borsod,abaúj,zemplén,megye,lovak,díjugratás,verseny,versenyzés,lehetőség,elérhetőség
2017. aug. 18. 19:29
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést,hogy a kulcsszavakat a kérdés alá írtam,nem volt szándékos
2017. aug. 18. 19:30
 2/5 anonim ***** válasza:
dijugratas.hu, megyére nézed, és máris láthatod, hol, mikor, mennyiért. Nevezési díj, start díj és boksz díj, ezen felül szállítás, egyesületi tagság, stb-stb. Szóval az alap dolgok, kivéve, ha házi libakergetőről érdeklődsz, azt meg helyben ismerősöktől egyszerűbb megtudni, hogy ők hova járnak.
2017. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Néztem,de én konkrét válaszokra lennék kíváncsi.Ahol lovat is tudnak adni,tehát nem csak saját lóval.Előre is köszönöm.
2017. aug. 20. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol lovat is adnak, ott helyben, az szerintem lovardai háziverseny. Vagy bérelsz lovat a szervezőnél a verseny idejére, ha neki nincs bérelhető lova, akkor valahol a közelben, de az külön procedúra. Tehát a nevezési díjak ezen felül értendőek.

Konkrét példa, tegnap ért véget a diósgyőri várban három napos díjugrató verseny.

2017. aug. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de én konkrét válaszra,lovardára lennék kíváncsi,és az érdekelne,mint írtam.Ezt magamnak én is el tudom mondani,mert tudom hogy van bérlési lehetőség,de az nehéz,és bonyolult,és plusz költségekkel jár,mint ahogy a verseny is.Várom a hasznos válaszokat.Előre is köszönöm.
2017. aug. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!