Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szóval. Zebra ügy?

Szóval. Zebra ügy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok ha valaki szeretné tudni :D és járok lovagolni imádom a lovakat.. De mégjobban a zebrákat és nagyon szeretnék egyett. Igen már látom a kommenteket\válaszokat, hogy te nem normális kis 14 éves.. De esetleg egy állatkertbe örökbe fogadni.. Igen tudom hogy az ott marad és nem jön velem haza :D Van elég sok pénzem amit összespóróltam mert bem szoktam semmit venni.. Szóval szerintetek ez nagyon rossz ötlet?


2017. aug. 20. 18:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Esetleg lehet otthon tartani? Nem néztem utána nem tudtam hogy kéne rákeresni xD
2017. aug. 20. 18:49
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi nem akarok itt nagyon hülyének tünni meg ilyenek.. De nagyon érdekel
2017. aug. 20. 18:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Magyarországon biztos nem lehet otthon tartani.
2017. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rövid, tömör és a legkevésbé bántó legyek igen, nagyon rossz ötlet. :D
2017. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. A zebra vadállat. Nem ló.

2. A zebra Afrikában él, nem Közép-Európában.

3. Mi a fenének pocsékolnád a pénzedet állatkert támogatására, ami állami feladat, és neked abból az égadta világon semmi hasznod nem lenne. Ha fölösleges pénzed van, állatmenhelyet támogass.

2017. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát azért fölösleges nincs :\ Köszönöm a válaszokat hogy lényegretörően és nem bántóan leírtátok:)
2017. aug. 20. 19:40
 7/13 anonim válasza:

Hobbiállatként nem tarthatsz zebrát. Védett állat. Még az alföldi 2-3 alfaja is, ami néhány országban viszonylag gyakori, mérsékelten fenyegetett státuszban van. Az össze többi pedig nagy bajban van. A cirkuszok, állatkertek csereprogramokban, és spermakereskedelemmel frissítik az állományt, mert vadon befogott példányokkal gyakorlatilag lehetetlen. Minden újszülött csikót törzskönyvbe vesznek, még a legutolsó vándorcirkuszban is. A szaporulatból jó pénzért talán lehetne venni, de legálisan ki van zárva.

Ajánlom a szamarat. Pizsamája nincs, viszont rúg és harap az is. És a nevével ellentétben több esze van, mint bármilyen lónak vagy zebrának.

2017. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Pedig bizony lehet venni, pl. az USA-ból biztos. Angliában is tart pár lüke ember olyan hibrideket hogy: LóXzebra, szamárXzebra. Így valamivel kezelhetőbbek azt hiszem. Ha rákeresel angolul a gugliban, találsz ilyen oldalakat és videókat. Azt nem tudom Magyarországon szabad-e, biztos rá tudsz erre is keresni ha érdekel. Az tuti hogy csak külföldről tudsz venni, és az is biztos hogy milliós nagyságrendben kell gondolkodnod.

A szamár meg nem is rúg és harap, tök jófejek ha rendesen foglalkoznak velük, csak a csődörök ganék. Szóval esetleg szamár? :)

2017. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Még linket is kapsz.

2017. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kezdem érezni hogy ekkora baromságot is csak én találok ki cx nézek csacsit xD
2017. aug. 26. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!