Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapest III. kerület környéké...

Budapest III. kerület környékén hol van jó lovarda?

Figyelt kérdés
Eddig az Aranypatkó Lovardába jártam, de sajnos most felvitték az árakat, így csak kéthetente tudnék menni, azzal meg nem megyek nagyon semmire, nem fogok tudni fejlődni. Olyan lovarda (vagy akár egyesület) érdekelne, ami könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel. A válaszokat előre is köszönöm. :)
2017. aug. 27. 12:59
 1/5 anonim válasza:
A II. kerületben van a Pasaréti Honvéd Lovarda, a Hidász utcában. Az 5-ös busszal könnyen megközelíthető. Remek edzők vannak, akik tényleg értik a dolgukat. Az árakat sajnos nem tudom. Remélem segítettem. ;)
2017. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az a lovarda sajnos nekem kicsit messze van, de azóta már találtam egy másikat! :)
2017. aug. 27. 23:22
 3/5 kunigundus válasza:
Szia, légyszi megírnád, hogy melyik lovardát találtad? Engem is érdekelne egy, amit tömegközlekedéssel el lehet érni, és saját ló nélkül is rendes haladó edzéseket tartanak.
2017. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Satu Hurme Lovasiskola. :)

Tegnap elmentem megnézni, jó hosszú az istálló, sok-sok gyönyörű (és mellesleg elég magas) lóval. Kívülről már kicsit megviselt az épület, de ez a legtöbb lovardánál így van és amúgy sem a külső számít. :D

Van egy nagy (tényleg jó nagy) pálya, azon belül a díjlovas, mellettük pedig fedeles pálya és egy körkarám.

A HÉV-től (Pannóniatelep megálló) kb 10 perc séta a lovardáig, ami viszont egy kisebb kerülő, így amikor nincs nagy sár, át lehet vágni a mezőn.

Ha minden igaz én szeptember elejétől fogok oda járni, szóval akkor többet tudok majd mondani ha érdekel. :)

Osztályban 4500 forint per óra, a futószárasat és az ugróedéseket nem tudom. :/

2017. aug. 30. 19:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Kétszer voltam azóta és nagyon megszerettem, mindenkinek ajánlom! :D

A lovak ápoltak és nyugodtak, az oktatók és lovasok pedig kedvesek és segítőkészek.

A pálya hatalmas, az istállóban a lovaknak nagy bokszuk van, kényelmesen elférnek, legelő sem csak egy van. :)

2017. szept. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!