Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az Ördöglova...

Mi a véleményetek az Ördöglovas SE lovardájáról? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lovardaváltásra esett a sor, és véleményt szeretnék kérni a fent említett Ördöglovas SE (Frank lovarda)-ről. Leginkább a díjugratás érdekelne. Van-e lehetőség iskolalovakon díjugratásra, esetleg versenyekre, rajtengedély vizsgára? Milyen a társaság, a környezet?

Köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 29. 21:38
 1/3 Zewgo ***** válasza:
Szia,igen van lehetőség ugratásra,rajtengedély vizsgára és általában karácsony és húsvét környékén rendeznek háziversenyeket,de más lovardában lévő versenyeken is sokan szoktak indulni. Igazából a lovak megbízhatóak és aranyosak,persze vannak köztük nehezebb esetek is,de a legtöbb tényleg nagyon jó iskolaló. A társaság kedves és segítőkész, és szerintem nagyon szép környezetben van,a közeli kiserdőben is nagy terepekre lehet menni.Az igazság az,hogy egy kicsit nehéz a tovább fejlődés,de szép lassan a kitűzött célt is el lehet érni. És még 2 negatívum,hogy ahogy észrevettem általában a táborokban edzik legjobban a lovasokat,vagyis aki még soha nem ugratott,az abban az 1 hétben megtanulja az ugróülést és ugrat kis akadályokat.Ezt részben meg is értem meg nem is,hiszen amikor nincs szezon az osztályokat alig látom ugratni,csak az alapfeladatokat ismételik,pedig már ugrattak,mi is kb. havonta ugrunk 1x-2x. A másik pedig,hogyha osztályban mész általában elég túlzsúfoltság van vagyis egyszerre 6-an 7-en lovagolnak egy nem túl nagy pályán,ami azért elég kényelmetlen,persze ez se mindig van.Szerintem mindent leírtam,ha valami érdekel még nyugodtan írj privátba :)
2017. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írok privátban :). Várom a további válaszokat is.
2017. aug. 29. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én lehet nemtudok segíteni de van egy lány akit követek és minden nap rak ki egy csomó kepet a lovardáról mert oda jár.Írj privátot és elküldhetem neked az instát (persze csak ha van neked).
2017. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!