Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Gélpad" nyeregpárnát megéri...

"Gélpad" nyeregpárnát megéri megvenni? Ha igen, hol? Fouganza vagy Horze, esetleg más márkát tudtok, ami megfizethető áron (mondjuk 20. 000 alatt) van?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért akarsz venni?! Ahol vettem pár lovaglóórát használtunk, de otthon a saját lovaimhoz nem vettem mert teljesen feleslegesnek tartom.
2017. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt a decathlonos vastag zselét használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Érzékeny hátú lóról van szó, soha nem fájt a háta, nem húzta el, ejtette be, nem bakolt, ágaskodott, stb., nyereg jó rá, szóval nem azért kellett. De lazábban megy vele, most már úgy négy éve van meg, szeretem.

Előtte vékonyabb volt, azzal sem volt bajom, míg egy másik ló fel nem kapta és szét nem szedte :D

2017. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!