Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik olyan állatorvos,...

Létezik olyan állatorvos, amelyik olcsón dolgozik és bárki számára megfizethető?

Figyelt kérdés
pl olyan van aki nem kér el 80 ezreket néhány vállvonogatásért? Hallani ilyeneket ,hogy 10-20 ezrekből kijött egy sántasági kezelés,létező történet lehet vagy csak mese?
2016. jún. 27. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

A minőséget meg kell fizetni. Nem értem az ilyen embereket... komolyan elvárják tőlünk, hogy ingyen dolgozzunk?

Ha ez a legfőbb szempontod, akkor miért tartasz állatokat?

2016. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Család utcai rendelő?
2016. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Van ! Első válaszoló .. bocsásd meg a kérdezönek ,hogy nem emelt ki kivételeket .. értem ezalatt ,hogy marhadrágán de jól dolgozik . De valoban volt szerencsénk olyan állatorvoshoz aki tizen ezreket kért és másik orvoshoz kellett vinnünk a kutyát mert félre kezelte ..
2016. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Azért van olyan aki nem a lehúzást tartja elsőnek. Ismerek olyat, ahol sokszor 16 órától, úgy éjfélre kerülök sorra, mert még 1-2 száz kilométerről is jönnek hozzá. Eddig még nem csalódtam benne. Gondolom mások sem, mert nem lenne ilyen hatalmas sor állás nála.
2016. jún. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Első: Mondjuk az minőség h sánta a ló,fel van dagadva a lába,kijön a kollegád,vakaródzik,vonogatja a vállát majd,15 perc után megmondja a tutit h "valami baj van a lábával" ,telenyomta gyulladáscsökkentővel ,kijött legközelebb és 80 ezer.. a lába nem jött ettől rendbe.. A minőség és a mocskos tolvajlás között van különbség. Nem véletlen utál titeket mindenki,sokszor már a parkolóban látszik a kóklerség mikor kiszálltok a kocsiból. Ne,ne dolgozzál ingyen,te sehogy ne dolgozzál.. A normálisakkal nincs is bajom leszögezem,de az ilyen sz.rháziakat bottal ütném.. Dolgozz tisztességesen és ne másból akarj hasznot húzni !
2016. jún. 27. 21:05
 6/19 A kérdező kommentje:
És nem állítom h mind lehúzásra megy rá,de pl aki 10 km ről jön ugyanannyit elkér kiszállásra mint aki 50 az azért már poén. Tudom,marha sokat eszik az ezres suzuki,meg eb kell hozni a lovét amit az előző lovardában nem fizettek ki
2016. jún. 27. 21:08
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

1. vagyok :D

Magyarázzatok meg nekem valamit, kérlek.

Honnan tudjátok, hogy milyen vagyok? :D

2016. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én hálás vagyok a sorsnak, hogy világi faxa állatorvosunk van. Na ő tényleg olyan, hogy ha van valami azonnal pattan a kocsiba és jön, ha éppen nem az ország másik felén van. De mikor kólikázott a lovam kint volt egy órán belül, meg a következő két napon is ott volt ellenőrzni. De láttam már méhelőreeséses marhát kezelni, fogat reszelni, köldöksérvet műteni, herélni több alkalommal is. Végtelenül korrekt és pedáns.
2016. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Jelekh: amennyit elkérnek,ez el is várható.
2016. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Az első válaszolónak abban igaza van, hogy a MINŐSÉGET meg kell fizetni. Én is otthagytam 120.000 forintot a kutyámra, de annyiért úgy helyrerakták 11 évesen, hogy sokáig èlt még és amíg ott volt az orvosnál (infúzión pl.) addig a fenekét is kinyalták. 20 percenként ránk nézett a doki stb. Utána a kötözésre már nem kért pénzt, közölte, hogy fizettünk már eleget.

A macskámat is megmentette 15 évesen amikor daganatos lett és 2 évet élt még. Aztán amikor kiújult már nem vállalta a műtétet, mondta hogy nem fog minket lehúzni úgy, hogy a cicának szinte semmi esèlye. Amikor meg el kellett vinni elaltattatni, mert már nagyon nem volt jól, akkor az asszisztensek velem együtt sírtak a rendelőben. Vannak ilyen orvosok is.


Aztán vannak azok is akik lejárt oltóanyaggal oltanak ( Budaörsön pl.) egy valag pénzért és a semmire kérnek el vagyonokat.

2016. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!