Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jelentkezhetek még tavasszal?

Nekedcsakvalaki kérdése:

Jelentkezhetek még tavasszal?

Figyelt kérdés
Karácsonyra azt kérem a szüleimtől,hogy járhassak lovagolni,de télen mivel hideg van nem szeretném olyan időben kezdeni.Tavasztol szeretnék járni.Így évközben is jelentkezhetnek?Az olcsóbb vagy a drágább lovarda jobb?
2017. szept. 4. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Télen jobban örülnének neked a lovardában, mert akkor kevesebb a vendég, de a lovakat hideg időben is meg kell mozgatni. Én télen jártam, imádtam, mert csak velem foglalkoztak. Hideg volt, de felöltöztem.
2017. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is télen kezdtem járni és imádtam/imádom.

Az,hogy a drágább vagy az olcsóbb-e a jobb,

az nem (csak) ettől függ.

Leginkább attól,hogy milyenek a felszerelések,milyenek az oktatók,milyenek a pályák és az sem utolsó,hogy milyen a társaság.☺

2017. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A jobb lovarda a jobb, nem a drágább. Mind a két helyre el kell menni és sokat kérdezni, kritikus szemmel megnézni a lovak boxát és a lovak állapotát (mennyire rendezett, tiszta, karbantartott) és ezek alapján dönteni.


Nyugodtan járj télen lovagolni, nem lesz semmi bajod a hidegtől.

2017. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Télen még nem szeretnék.Majd csak jövö télen akkor biztos menni fogok,de eköször is megkell szoknom jobb idöben vagy nem tudom hogy magyarázzam.És a szülinapom is tél vége felé lesz és csak szülinapomra kapom meg a nadrágot stb.....

Az egyik lovardában régebben már voltam az tettszett,de a másikrol ezelött nemnem is hallottam.Egyik volt osztálytársam oda jár neki tettszik és hát nem is tudom

2017. szept. 4. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
A lovagláshoz nem nadrág kell, hanem egy ló... Ha akarnák, most is lovagolhatnál, nyugodtan rá lehet ülni melegítőben is.
2017. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom,csak sajnos nekem nagyon kidörzsöli a nyereg a lábamat sima nadrágokban.Annyi alap felszerelés meg van,hogy cipö és kobak.Mondják,hogy nem kellenek extra dolgok pl.nadrág cipö stb....,de nekem cipö kellett táborba mert csak azzal engedtek fel a lóra(western lovaglás volt)
2017. szept. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!