Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen helyről?

Figyelt kérdés

Csoportban történik a lovaglás, 3-5 ló megy egyszerre. Ha elsőnek vagy utolsónak mész akkor te ápolhatod le a lovat,hozhatod fel ilyenek. Nem nyeregben történik a lovaglás,vagy szőrén,vagy nyeregalátéten.

Ez jó?

Az edző amúgy nem nagyon figyel,mikor lovagolnak. Mikor mondtam neki,hogy félek a lovon,az volt a válasz,hogy nem baj.


2017. szept. 9. 14:31
 1/5 Zewgo ***** válasza:
64%
Az oktatót furcsálom,de szerintem egy normális oktatóval szerintem jó hely lehetne.. Nyereg nélkül sokan szoktak lovagolni,szerintem nincs benne semmi szokatlan,legalább biztosabb lesz a lovaglásod,persze 1-2 "vész" nyereg sem ártana,ha valaki nem szeretne szőrén ülni. A 3-5 ló nem sok,ezt szokták "osztálynak" hívni,meg,hogy te ápolhatod le a lovadat az egy jó ötlet. Én szívesen lovagolnék ott :) ..Egyébként miért akarsz lovagolni,ha félsz a lovon?
2017. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
A hely normálisnak tűnik, azt nem értem, hogy minek vagy ott, ha mindenbe belekötsz.
2017. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg nem normális, mert az edzőnek az a kötelessége, hogy figyeljen a tanítványokra, ezért kap pénzt, by the way. Osztályban nincs helye olyannak, aki fél a lovon.

És a szőrén lovaglással sem értek egyet, pláne nem lovasiskolában, ahol sokan zötyögnek a lovakon nap, mint nap. Ott van csak igazán szükség rá, hogy a nyereg eloszlassa a súlyt a ló hátán (főleg, ha az edző nem is figyel a lovasokra)! Persze tanulni voltizzsal király, de utána is szőrén hagyni mindenkit nekem elég fura...

2017. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ez a normális. Általában mindenhol osztálylovaglás van. Ha derogál felvinni a lovat meg megpucolni akkor minek lovagolsz? Ez nem bicikli, hogy felülsz aztán mész vele 2 kört. Szőrén lovaglás jobban fejleszti az egyensúlyt, ezzel sincsen semmi baj. Azzal pedig, hogy félsz a lovon nem nagyon tud mit kezdeni, nyilán lépsz, ügetsz max. Nem hiszem, hogy olyan helyzeteke kényszerítene, hogy rettegned kelljen. Ha ennek ellenére félsz a lovon akkor minek akarsz lovagolni? :D
2017. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Félreértitek,nekem sincs túl nagy bajom a lovaglással. Lépésben nem félek,meg alapból ügetésben se,de amikor betolják alám a legmagasabb,leggyorsabb lovat annak ellenére,hogy szépen kértem,hogy ne... A nyereg nélküli lovaglást azért írtam,mert sokan ellenzik,elvileg nem jó a lónak.
2017. szept. 12. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!