Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehetek olyan, mint...

Hogyan lehetek olyan, mint Alycia Burton?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok-sok lovaglás,jó ló,szabadidomítás, természetes lókiképzés.És hogy a ló csikókorától nem azt tanulja,hogy durván a szájába tép a zabla...
2017. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha vágóhidas lovakat kell helyre hozni? Ahhoz sok tapasztalat kell, ugye? Meg türelem és idő.
2017. szept. 15. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
A vágóhidakon is sok belovagolt ló van..Ha nyerset veszel onnan akkor ahhoz kell sok szakmai tapasztalat,DE vágóhídról nehezen szerezhető ló,mivel amit már oda visznek azt sajnos hamar le is vágják☹
2017. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szia

A szabadidomításban megértem, hogy szeretnél ré hasonlítani, de viszont azok az akadályok... Túl magasak. Az hogy hiba nélkül átugorja még nem azt jelenti, hgy jó is neki. Ez árt a lónak! A szőrén lovaglás is jó, úgy ugratni is jó, de szerintem abba is van ez határ. Azzal is a ló háta van szétverve. Természetesen az hogy néha-néha olyat is csinálni a lóval az oké, de azért ne szintem mindig. A nyereg elsősorban a ló miatt lett találva. Ezzel nem akarlak kioktatni eggyáltalán.

Alycia Burton szabadidomításáról én is azt mondom, hogy jó. De arról nem vagyok pozitív véleménnyel ahogy ezt az ugrós dolgot csinálja. Néhány év és muszáj lesz nyugdíjazni a lovát, mert nem fogj bírni a lába. Viszont nekem nem az ugrással van bajom, csak ezzel a túlzásba vitt magassággal.

Szabadidomíts, ugrass, ezek szerinetem is jók, de az ugrást csak mértékkel.

Remélem sikerülni fog Neked is szabadidomítóvá válonod, és remélem, hogy megfogadod a tanácsom a magasságokról. Sok sikert hozzá. :)

2017. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi nem olvastam át.
2017. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ugratnék át ilyen magas akadályokat :). Tudom, hogy a ló hátának, lábának nem tesz jót. Igaz én nyerget és kantárt soha se fogok használni, ezért csak alacsonyabb akadályok jöhetnének szóba :) Köszönöm a válaszokat! <3
2017. szept. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!