Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok! Ti ezek közül melyik...

Lovasok! Ti ezek közül melyik termékeket ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés

Kantár :

Egy kis fejű ügető lóra kellene,hobbi szintű lovaglásra.

Sürgős lenne,mert kantáron kívül már mindene meg van.

Melyik lenne a jobb?

Tudom,hogy az áruk szinte ugyanaz,-meg,hogy nem is ezek a legdrágább kantárok-de,szerintetek melyik?


1. [link]


2.

[link]



Zablák :

Lovasok!

Ti melyik fajta zablát szeretitek a legjobban??(-írjátok le,kérlek,hogy melyiket,és hogy miért-)

És,a D-zabla,vagy az Olívás zabla a jobb szerintetek?

Ti melyiket ajánlanátok ez a kettő közül?


1. [link]


2. [link]



Kérlek,ne írjátok azt,hogy egyiket sem,mert egyenlőre ezek a dolgok 'lehet',hogy csak átmenetileg kellenének,addig amíg nem találok jobbat.:)



2017. szept. 17. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kantárból inkább a másodikat ajánlom, már csak a szára miatt is. Zablából is inkább a 2., az Olivás. Hobbi lovagláshoz szerintem tök jó, a lovaknak sem szokott ezzel bajuk lenni. Mikor lovagoltam az "én" lovamnak is volt olyana egy ideig, de aztán megörökölte tőle egy másik ló, és ő kapott egy komolyabbat.
2017. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából,az előző helyén,volt hogy én úgy lovagoltam rajta,hogy D-zabla volt a szájában...:)

A D-zabla az 'durvább' mint az Olívás zabla?

Melyiket szoktátok saját ló lovagolásánál használni inkább?

2017. szept. 17. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az hogy saját lóhoz melyik való, azt nem lehet megmondani. Az a lótól függ. A D zabla sem mondható keménynek, de nekem az olív zabla szimpatikusabb. A lehető leglágyabb zabla az úgy tudom a kétszer tört olívzabla. (de nem 100%, hogy ez így szóval aki mást tud az javítson ki)én ezt javaslom, de te ismered a lovad, így ez csak egy vélemény. :) Remélem segített a válaszom

2017. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

és kantárból szerinted melyik?

2017. szept. 17. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság hogy nem értek a kantárokhoz profiként. Nekem a második talán annyiból szimpibb, hogy tudom, hogy ott a szár olyan amit én szeretek, nem tudom hogy neked melyik a szimpibb. A második nekem jobbnak tűnik, de azért és véleményeket is kérj. A második orszíjjat (ha jól tudom orrfék) szerintem fűzd ki belőle, az plussz nyomás a lónak, és ha később mégis használni szeretnéd, akkor majd később vissza tudod tenni rá.

Na de a lényeg: én a másodikat javaslom, de azt válaszd amelyiket Te látod jobbanak. :)

A pacidról küldesz egy képet ha szépen megkérlek? (nekem is volt már dolgom ügeővel, ezért szeretném ha lehet :) )

2017. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ne haragudj! Azt nem a te kérdésed volt amibe ügető volt. Bocsi. De azért kíváncsi vagyok rá, nem baj :)

Mégegyszer bocsi.

2017. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké rájöttem. :D
2017. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!