Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha valaki fél a lovaktól jót...

Hyuuga kérdése:

Ha valaki fél a lovaktól jót tesz neki ha elkezdene lovagolni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Igeen!!:) Én nagyon ajánlom és egyáltalán nem kell tőlük félni!;)

Menj el egy lovárdába először az is elég, ha szétnézel.. barátkozz velük:)

2017. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor megpróbálom. :)
2017. okt. 24. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha félsz elsőnek csak menj el szétnézni mert nem jó ha félve ülsz fel a lóra meg érzi a ló ha félsz amugy megéri én 3 éves korom ota lovagolok és van 2 pacim is.Dijugratok csak ajánlom,
2017. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen...én is féltem tőlük, előszőr csak simogattam őket és aztán mikor úgy éreztem , akkor felültem és azóta nem félek.Sőt annyira megszerettem , hogy elkezdtem lovagolni....felesleges félned (válassz jó lovardát , ahol szelídek a lovak és profi a személyzet )
2017. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A Tengerész ***** válasza:
62%
Valószínűleg igen. De azt azért elemezd ki magadban, hogy tkp. mitől félsz? Hogy megharap, hogy megrúg, rád lép, vagy csak attól, hogy annyival nagyobb mint te? És akkor a tulajtól, lovásztól, idomártól olyan lovat kérj amit ebből a szempontból ajánl neked. A ló okos állat, azonnal felmér téged és vannak kifejezetten rosszindulatú lovak, amik ha megérzik rajtad a félelmet rájátszanak, mert ugye ha elijeszt téged akkor "megússza" a melót. de a félelmet le lehet küzdeni és akkor nagy sikerélmény, szerintem megéri. Az más kérdés, hogy szerintem a lovaglás az egyik legveszélyesebb sport, valaha repültem, szóval olyan mintha folyamatosan 2 m magasan repülnél, márpedig annál nem létezik veszélyesebb.
2017. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem tesz jót.

Ha félsz a lótól, kerüld el jó messzire. Mi a fenének kell erőltetni, ami nem kötelező?

2017. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Miért kell ennyire lepontozni mindent? :D

Utolsó válaszoló te pedig inkább maradj csendben !! :)

2017. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!