Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek? (Többi lent)

Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Már négy éve foglalkozom intenzíven lovakkal. Minden nyáron megyek táborba, minden héten többször járok lovagolni. Ahová én járok az egy olyan lovarda ahol mi takarítjuk a lovakat, ápoljuk őket, az egész istállót mi takarítjuk, utána lovagolunk. Már évek óta nagyon szeretnék egy lovat. A kortársaimnak is van, néha kimegyek hozzájuk megnézni a lovakat, de annál inkább vágyom egy sajátra. A szüleim nem nagyon szeretnék. De én nagyon szeretem ezeket az állatokat. Mindig kérdezik, hogy idén mit szeretnék sportolni. Amikor én már négy éve lovagolok, és azt hiszik, hogy én csak hobbi szinten gondolok rá. Pedig nekem nem csak ezt jelenti... Mit tegyek?


A válaszokat előre is köszönöm!❤



2017. okt. 28. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, amíg nincs saját kereseted és a szüleid nem akarnak lovat, addig marad a lovarda és a tanulás. Ha szerencséd van, találsz olyan lovat, akinek a gazdája megengedi, hogy pluszban gondoskodj róla. De még nagyon az elején vagy mindennek. Lehet, hogy 3 év múlva már időd sem lenne a saját lóra. Pedig aki lovat vesz és valóban komolyan gondolja, annak 10-15 évvel kell előre számolnia.
2017. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A ló nagyon drága dolog, a szüleid szerintem nem azért nem vesznek lovat neked mert azt hiszik ez csak egy hobbi és csak felvágni akarsz vele hanem azért mert rengeteg pénz.Én 7 éve lovagolok és a szüleim emellett mindíg akartak keresni nekem új sportot, de mindegyiket utáltam, így idővel már nem kerestek nekem újat, hát ez beletelt 6-évembe.Szerintem beszélj velük nagyon őszintén, mond meg nekik mit érzel, úgy ahogy itt leírtad!
2017. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!