Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki milyen lószíneket ismer?

Ki milyen lószíneket ismer?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 15:31
 1/7 anonim válasza:
53%
2017. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
zöld, kék, lila, vörös, narancs, fehér
2017. nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Sok van párat leíró


Fekete

Szürke

Pej

Gesztenye pej

Sárga

Krémszinű

Foltos

Nyári fekete

Világos pej

Sötét pej

Stb rengeteg van

2017. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :D
2017. nov. 28. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Krémszínű és foltos?! Kihagytad a gesztenyebarnát és az ezüst fehéret, na meg az almásderest.


Nem tudom kérdező hogy konkrétan mire vagy kíváncsi, de ha lóról van szó a barnát és a fehéret szádra ne vedd! Amúgy 7 főszín van, de az már leírták előttem.


Na jó, még egyszer:

Fekete

Pej

Sárga

Fakó

Szürke

Tarka

Albinó (a Cremello más, azt inkább a fakóhoz sorolnám, a tarkából van teljesen fehér, de annak kék a szeme, az albinónak elvileg piros, de nem láttam még ilyet, csak olvastam róla )

2017. nov. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Albínó ló nincs, mivel a szeme nem piros. Az amit te albínóként említesz, valójában a fehér ló.
2017. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Linkelsz nekem egy ilyet? Próbáltam keresni és tudom hogy van a cremello, de az ugye nem albinó. Van egy olyan fehér, ami annyira tarka, hogy nincs is rajta színes folt és sötét színű a szeme, de ezen kívül is találni szakirodalomban említést albinóról, bár csak cremellot láttam.
2017. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!