Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vegyek? Ne vegyek?

Vegyek? Ne vegyek?

Figyelt kérdés
Kineztem magamnak egy kotofeket (azt muszaj vennem mert a masik elszakadt) egy szorosz nyeregemelot (9800ft szntem ezt kar lenne kihagyni) es egy nyeregalatetet mert az elsot csak atmenetileg vettuk. Szerintetek? Melyiket rendeljek eloszor es erdemes lenne e megvenni ezeket?

#ár #nem eri meg?
2017. dec. 28. 09:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy plazacica tipus (sot van amikor kimondottan sajnalom a penzt) de ezeket valahogy ugy erzem hogyha megrendelem nyugsag lesz egy darabig az biztos.
2017. dec. 28. 10:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de hs elszakadt a kötőfék, akkor először szerintem azt pótold. Utána amelyiket szükségesebbnek érzed
2017. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél. Elsőnek kötőféket vedd meg sztem :)
2017. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak Vagytok! :)
2017. dec. 28. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Vedd meg, először a kötőféket mindenképpen, és a másik kettőt is, ha úgy érzed hogy kell.


Ezek nem divatcuccok (bár azokkal sincs semmi baj, amíg nem esik az ember túlzásokba, természetesen) hanem lovagló felszerelés, ami a ló egészségének érdekében is kell.

Plusz egyszeri nagy kiadás, ha nem történik semmi vele akkor egy jó darabig kitart ;)

2017. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kötőféket vennék először (kettőt, egyet a lóra, egyet a szekrénybe aranytartaléknak), utána a másik kettőt.
2017. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyeregemelő totál felesleges az estek nagy százalékában, és csak divatolni jó. Én nem vennék, vagy ha igen, akkor max zselét.

A kötőfék az kell, ha már az előző elszakadt, és legalább két alátét is legyen, hogy a mosás könnyebben megoldható legyen, tudd cserélni őket.

2017. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindegyiket vedd meg ha fontosak. Egyik se hülyeség mindegyik fontos!

Én is azt javaslom hogy elsőnrk a kötőféket vedd meg ha elszakadt. De egy jó nyeregalátét és nyeregemelő is kell.

2017. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszonom mindegyikotoknek az ertelmes valaszokat! Megrendeltem a kötőféket. :)
2017. dec. 28. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!