Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol vegyek jó lovagló nadrágot...

Hol vegyek jó lovagló nadrágot? Nem találok magamra jó méretű lovaglónadrágot.

Figyelt kérdés

#lovaglónadrág #lovaglónadrágot #nincs méret
2017. jan. 22. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszeru lovaglasokra akarod hasznalni, menj a Decathlonba! En 7 eve hordom a nadragot, amit ott vettem es meg mindig szinte tokeletes allapotu, csak a szine kopott ki egy picit. Nem tudom, milyen meretben keresgelsz, de az en 153 centimre es 65 kilomra gondolhatod, hogy nem egyszeru kapni, de ott sikerult minden gond nelkul es nem is volt draga:) a magas es extra vekony edzotarsam szinten ott vett es ezek kisebb versenyekre is hordhatoak.

(Ha viszont valami nagyon-nagyon speci versenyre kene, az mar nehezebb helyzet, ott lehet, hogy inkabb keszittetni erdemes)

2017. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes pár turkálóba is elnézni, rengeteg márkás, jó állapotú nadrágot ki lehet fogni fillérekért. Jártam egy raktárszerűben, ahol két zsák volt tömve nadrágokkal, téli thermo-tól a versenynadrágokig, egységes 500 ft-ért. Innen volt a téli lovaglócsizmám is.
2017. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az árral van a baj hanem azzal ami derékban jó lenne rám az nem jön fel a lábamra.
2017. jan. 23. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Dechatlon, Horze
2021. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!