Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szalagot használjak?

Milyen szalagot használjak?

Figyelt kérdés
Felvonuláson szeretnék majd résztvenni a lovammal. Szeretnék szalagot tenni a farkába, de ugye sok színnek jelentése van. Melyik az, amelyik nem jelent semmit vagy azt jelenti, hogy nyugodt a ló és nem kell tőle tartani?

2017. dec. 30. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Piroson kívül bármit használhatsz. Bár a piros is... Egyszer tettem csődör farkába a melegítőpályán, reakció: jajj, de szépen kicsinosítottátok....
2017. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a piros a rugast jelenti, a sarga azt jelenti hogy csodor, a feher hogy elado es van meg par. En sotetkeket szeretnek de majd meglátom akkor (: koszi a valaszod!
2017. dec. 30. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak ezeknek a színeknek van jelentése a ló farkában: piros, fehér, zöld, rózsaszín, kék, sárga.

Mindegyiknek külön jelentése van. Viszont szerintem itt magyarországon nem is nagyon használják, nem is tudják melyik mit jelent. Max a pirosat azt inkább használják és tudják hogy mit jelent, de ahogy fennebb irták van ahol mèg azt sem. Szerintem simán tehetsz bármilyen szalagot a lovadra. Magyarországon inkább csak dísznek használják a szalagokat. Külföldön pedig tényleg rendeltetése szerint!!

2017. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!