Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló behozatala Amerikából?

Ló behozatala Amerikából?

Figyelt kérdés
Ha én Oregonból szeretnék lovat venni, és honosítani Magyarországon, akkor melyik utazásmód a stressz- és költségmentesebb? Ha a ló repülőn utazik, vagy ha (igaz, hogy hosszabb ideig) szárazföldön és hajón?

2018. jan. 12. 07:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Repülőn hozd be. Mit vennél quartert? Vagy valami Wesco lovat? Ha tenyésztenél az frankó lenne nem árt a vérfrissítés.
2018. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én kifejezetten a kiger musztángok miatt megyek majd ki. Már régóta bele vagyok szerelmesedve ezekbe a lovakba, okosak és sokoldalúak.

Igazad van, itthon is találok szépet és okosat is, csak sajnos nem ebben a fajtában. Sok ember véleményét olvastam már, és mindenki csak dícsérte.

És más okom is van arra, hogy miért pont kiger, de azt egyelőre megtartom magamnak. :)

2018. jan. 12. 17:24
 13/13 anonim ***** válasza:

fél napos repülőút sokkal jobb... - New York - Becs kozvetlen jarat 9 ora. De New Yorkban aligha vannak Mustangok es a kerdezo gondolom Budapesten akarja atvenni a pacit. Azaz minimum egy atszallas neki, vagyis 14-18 orakat is utazhat, es ebben meg nincs benne az az ido, amit a treleren tolt, amig kiviszik/hozzak a repterre.

De ez csak az utazas.


A kulonbozo orvosi vizsgalatok, amik eredetiet el kell kuldeni a hivatalnak (USDA) plusz masolatot a pacival kuldeni. 30 napos karantenban kell tartani az allatot utazas elott, es ha tenyesztesre szanod, akkor meg szigorubb vizsgalatok, tobb papirmunka, stb. Ezt te egyedul ne is akard elintezni, inkabb veluk vedd fel a kapcsolatot: [link]

2018. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!