Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zablás csomózott kötőfék?

Zablás csomózott kötőfék?

Figyelt kérdés

Ha egy csomózott kötőféknek az első két csomójába akasztok egy karabínert vagy egy fém kört és arra karabínert és arra zablát akkor az megfelelő lenne?

Köszi!


2018. jan. 18. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ezek a kötelek nem szakadnak, bármi történik, és felakad vele ló, képzeld el mi történik a ló szájával, ha a szíjak nem szakadnak azonnal, mint ahogy egy bőr kantárnál. Ha zablával akarsz lovagolni, akkor tegyél rá kantárt, zabla nélkül meg ideális a csomózott kötőfék.
2018. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, és erre gondoltam én is. De láttam hogy gyártanak ilyeneket, és csak karámban szeretnék vele lovagolni, semmiképp sem terepen.
2018. jan. 18. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kapható termék jelenti azt hogy használni is kell. Előttem szóló leírta, hogy veszélyes. Nem kell mindent megvenni/ megcsinálni. Attól mert van rá kereslet, még nem feltétlenül lesz jó dolog.
2018. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!