Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy lovasiskolában sérült loval oktatnak?

Figyelt kérdés
Szegény állatnak ízületgyulladása volt, amit nem kezeltek és sánta maradt. Oktatólónak használják. Egyrészről végtelenül sajnálom a jószágot, a másik hogy szerintem egy kezdő lovasnak sem jó sánta lovon lovagolni. Nagyon nehezen kezelhető, sokakat már ledobott. Nekem eddig szerencsém volt, de nehezen tudom irányítani, nagyon meg szoktam szenvedni vele.
2018. jan. 30. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Régen lovagoltam egy helyen ahol az egyik ló rengeteget szimulált. Ha nem ült rajta határozott lovas, vagy nem hajtotta eléggé akkor képes volt előadni a sántát Oscar díjas színvonalon. Az első 2nél volt kint doki, próbálgattunk más tudású, súlyú lovasokat. Persze a gyengébbeknél bepróbálkozott. Viszont volt, hogy tényleg sántított, de akkor nem volt kivétel és a szemén is látszott most komolyanan kell venni.
2018. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!