Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a kantárról?

Mit gondoltok erről a kantárról?

Figyelt kérdés
Rendeléskor azt hittem, hogy csak a homlokszíj csillogós, de mikor megérkezett láttam hogy a csatok bujtatói is azok. (nagyítsatok rá a képre) Kicsit meglepődtem, de végülis nem néz ki rosszul. Szerintetek nem túlzás pl versenyre? Mondjuk itthon is ez megy rá, csak egyszerű homlokszíjjal. [link]

2018. jan. 31. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem túlzás.ha megkérdezhetem mennyibe kerül és hol vetted mert a jövőben lesz lovam szeretnék neki is ilyet
2018. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Inkább pont hogy irigykedni fognak a többiek a kantárodra!! Nagyon szép kantár nekem nagyon tetszik!
2018. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Versenyre teljesen korrekt. Otthon nem annyira praktikus, mert hozzáfenekszik a falhoz, és leszedi a csatokról a kristályt, foghíjasan meg hülyén fog kinézni. Meg, ami tapasztalat, ezeket a kristályos részeket elég sokat kell sikálni, hogy tényleg csillogjanak. Ha naponta beleizzad, poros lesz, stb, vért fogsz izzadni verseny előtt. Mi elzárva, pormentesen tartjuk az ilyen holmit, és csak verseny előtti napon szedem elő.
2018. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jsbsnaj ***** válasza:
Szerintem nagyon széo kanatár.
2019. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!