Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti elneveznétek lovat egy...

Ti elneveznétek lovat egy meséből?

Figyelt kérdés
Húgom most kap pónit, és Szilajnak akarja nevezni a meséből. Szerintetek nem fogja megbánni?? :/ Amugy nem kellenek a rosszindulatu kommentek en is 10eve lovaglok nekem is van lovam, hugom is 3eve lovagol
2018. jan. 31. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bárhonnan elneveznék bármilyen állatot, sőt, magamat is, mi ezzel a gond?

A Szilaj picit humoros egy póninak, bár nem ismerem a személyiségét, viszont teljesen OK kis név :)

Miért bánná meg? Amúgyis nevezheti később másnak, ha akarja, nem?

De akárhogyan is, ez az ő döntése s meghozta.

2018. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hisztynka ***** válasza:
100%
Szerintem a Szilaj szép név egy lónak, akik nem ismerik a mesét azok nem is fogják tudni, honnan kapta a nevét a paci. Nem hiszem, hogy megbánná.
2018. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) azert fordult meg a fejemben, mert h esetleg kinövi ezt a mesét, bár tényleg szép név :)
2018. jan. 31. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Például a Szilaj egy tipikusan olyan lónév, aminek nagyon szívesen elnevezném a lovamat, ha lenne. De például amikor kicsi voltam ment egy mese, az Ezüst vadló, abban pedig ha jól rémlik Szellő volt a ló neve, de volt benne Brolga/Harag is, nekem ezek a nevek is tetszenek. :)
2018. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt élvezném, ha a Pom-Pomból kapna egy ráillő nevet a jószág :D


Kócossörényű Prüszkölő, Répafaló Nyihogó, Patkós Merengő (amikor csak áll és nincs kedve dolgozni, de még megmoccanni se :D)


Amúgy a Szilaj abszolút oké név.

2018. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ezüst brumby, milyen jó volt a mese és a film is!

A Szilaj nagyon jó, kifejezetten tetszik. Elég egyszer elmenni egy lovardába és megkérdezgetni hogy hogy hívják a lovakat, nagyon sok rettenetesen idióta név van. Sokkal inkább legyen Szilaj, mint Jekatyerina.. szerintem.

2018. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Felénk elég tucat lónév a Szilaj. Az utóbbi 3-4 lovardában ahol voltam mindig volt egy.
2018. febr. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A lovat úgy hívjátok, ahogy akarjátok.



Szilajnak akkor lenne értelme hívni, ha pej, és a személyisége is olyan lesz.

2018. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 Szilaj szíjalt hátú deres, nem pej :)


A mondat második felét lehet hogy félreértettem, de nem lesz attól vad, mert az a neve.

Ha mégis az, hívhatom Szelídnek is, semmi nem fog változni.



Amúgy érdekesség: Szilaj eredeti, angol neve Spirit, ami lelket, szellemet jelent.

2018. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!