Kezdőoldal » Állatok » Lovak » California Chrome csikók?

California Chrome csikók?

Figyelt kérdés
Nagy CC rajongó vagyok és már megszülettek az első csikói akiket sajnos eddig csak képen láttam ,de szeretnék élőben is látni egy kiscsikót viszont az USA-ba azért nem tudok elutazni. Van rá esély , hogy itt Magyarországon is születik csikója akit meglehetne nézni?
2018. febr. 2. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nincs.
2018. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha nem lesznek extraklasszis csikói,árverésen elképzelhető,hogy magyar vevő vesz tőle yearlinget.Ha magyar pénztárcával is megfizethetők lesznek.

Bár pl.Montjeu csikót is vettek már ötezer euroért,mondjuk olyan is lett.....

2018. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos választ.

Megnéztem az adatbázisban a Montjeu-től származó csikókat és hát igen nem éppen 100%-os a mérlegük elég gyengék amik idekerültek.

Gondolom Chrome-tól is hasonlóra lehet számítani.Nos én nem nagyon ismerem még a galopp világát és a tenyésztést még csak most ismerkedem vele , de akkor a magyarországi telivér tenyésztők milyen ménekkel fedeztetik a kancáikat (a magyar körülményekről nem sokat tudok mert csak a külföldit kezdtem el követni) , hogy eredményes csikók szülessenek és igazán nagy versenyekben is szerepelhessenek (a legnagyobb a group 1 ha jól tudom)?

2018. febr. 7. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!