Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome bovitmeny - ami kijelol...

Chrome bovitmeny - ami kijelolt szoveget leforditja egy felugro buborekban, es ez mellett billentyu kombinaciokat is lehet hasznalni hogy masodik cel nyelvre is lefordit, es fel is olvas ha kell?

Figyelt kérdés
Chrome bovitmeny - ami kijelolt szoveget leforditja egy felugro buborekban, es ez mellett billentyu kombinaciokat is lehet hasznalni hogy masodik cel nyelvre is lefordit,es fel is olvas ha kell ? - rengen hasznaltam ilyen bovitmenyt csak ujra telepites utan mar nem mukodik a gepemen...be van allitva a bovitmeny synchronizalasa de ez nem telepult fel...lehet megszunt a chrome oldalan mar
2018. jan. 30. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nem éppen buborékban, hanem egy felugró kis ablakban fordítja le a szöveget. Nézz utána, lehet ez is megfelel.

2018. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszi



te is ezt hasznlaod? mert nekem ne jon ki kis buborek hanem uj ablakot nyit, tabot

2018. jan. 31. 10:14
 3/5 A kérdező kommentje:
felugro ablak nem jon elo
2018. jan. 31. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ezt használom. Itt először a jobb klikk után egy olyan szöveget dob ki, hogy - Edit languages. Erre kattintva jön elő a nagyobb ablak, ahol nyelveket tudsz beállítani, hogy milyen nyelvre fordítson. Én nagyon szeretem használni.
2018. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves kérdező. Azt hiszem kicsit mellényúltam az első válaszommal. A fenti linkre kattintva töltsd le ezt a bővítményt, ha ez megvan, akkor szintén a jobb kattintásos menüben lesz egy google fordító ikon. Amint kijelölöd a szöveget, máris megjelenik a kis fordító ikon. Na ez rögtön fordítja a szöveget, nem visz át másik lapra. És igen, itt föl is olvassa a szöveget a kis hangszóróra kattintva. Elnézést kérek, hogy kicsit összezavartalak az előző válaszommal. Remélem ez lesz az amit kerestél :) Üdv. Szép napot!

2018. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!