Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Barefoot Cheyenne túranyereg...

Barefoot Cheyenne túranyereg vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sokat olvastam erről a nyeregről és nagyon megosztóak a vélemények róla. Valaki halálra dícséri, meg hogy 5 éve használja túrázni és,hogy milyen jó.. Valaki meg csak szídja,hogy semmire nem jó 40 kg-s embereknek találták ki, jobb a marketing mint az érték...

Szóval gondoltam megkérdezem itt is. Tudom nem a legjobb hely de szoktam látni hogy hozzáértő emberek is tudnak válaszolni.

Hobbira szeretném kisebb-nagyobb túrákra..

Köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 4. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Kalap sz.r. Józan ésszel egy túranyeregnek minnél nagyobb felülelten kell eloszlatnia a súlyt, hogy kényelmes legyen hosszútávon a lónak. Ez váz nélkül lehetetlen, kvázi nem hasznosabb, mintha egy vastag plédet vagy szivacsot gyűrsz a fenked alá, viszont jóval drágább.
2018. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát oké..Még írjatok válaszokat,mert így is több jót hallottam róla mint rosszat😊
2018. febr. 4. 22:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a lovam érdekeit akarom nézni, akkor nem vennék meg egy olyan terméket amiről megosztóak a vélemények. Biztos vagyok benne hogy lovasnak rohadt kényelmes, én személy szerint nem tennék váz nélküli nyerget a lovam hátára semmihez, de túrákra főleg nem. Egy jól illeszkedő vázas nyereg szépen eloszlatja a súlyt ahogy kell.
2018. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze én is csak neki szeretnék jót.
2018. febr. 5. 16:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Vissza olvastam másik barefootos kérdéseket.. Az oldalukról is szerintem mindent elolvastam😄 úgy döntöttem ezt a nyerget választom.. Mert olyanokkal is beszéltem akiknek saját tapasztalataik vannak és mindenki dícséri. Aki általába leszólja ezeket a nyergeket azok nem ültek ilyenben biztos vagyok benne és rögtön "váznélküli nem lehet jó".. De szerintem ez a VPS rendszer is jó legalább anyira mint a "vázak."
2018. febr. 5. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Kár, te döntésed. Én pont hogy olyanoktól hallottam rossz véleményt akik használták; akárhogy is van a lovam hátának épségét nem kockáztatnám. Félreértés ne essék nincs bajom a Barefoottal, tőlük rendelt kantárt használok amivel elégedett vagyok.
2018. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó neked van tapasztalatod vele?

Az a baj akármennyire tetszik ez a dolog ha eddig mindenki rosszat írt róla akkor muszáj másikat néznem... Várom ahoz az ötleteket!

Azért gondolkodtam még a barefooton mert az jól illeszkedik és nekem egy nagyon duci sodrottam van..

2018. febr. 5. 20:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az állatorvossal is konzultálnék, hogy mi a véleménye róla. Ok azért több, mint egy patraccal, de ha megnéznéd akár a régi magyar vagy az amcsi McClellan nyerget a váz az alap és hidd el nem hiába van ez így évezredek óta...
2018. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!