Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Túranyeregben lehet hobbiszint...

Túranyeregben lehet hobbiszinten ugratni?

Figyelt kérdés
Max 100-120 cm-ig otthon

2013. máj. 6. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem megoldható, mondjuk jobb lenne egy univerzális nyereg, de hobbiszinten majdnem mind1..:) lényeg hogy neked kényelmes legyen..
2013. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen nyereg? 80-100 centit szinte bármiben lehet, még díjlovasban is, sőt, westernben is, úgyhogy nem hiszem, hogy gond lenne. Ha olyan nyereg, aminek nagyon kifejezett térdtámasza van elöl, nem engedi előrébb a térdet, az lehet kényelmetlen, de ha fokozatosan emeled a magasságot, érezni fogod, mikor kezd nehezebb lenni.
2013. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan 100-120-ig el lehet menni jó eséllyel azzal is, díjlovas nyereggel is lehet ugrani ennyit, ha igazán akarod, fontosabb lesz, hogy legyen melletted egy jó edző, mert belevágni az ugrásba csak úgy veszélyes lesz ám...
2013. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszi:)

egy nortont neztem ki

ugrani ugrottam mar nem keveset de egy ideje westernezem.es most olcson tudnek turanyerget venni. mivel opusztaszetre is mennék,celszeru lenne kenyelmes nyerget venni,de mar regota szeretnek valami jo nyerget amiben gyakorolhatom az ugrast.

2013. máj. 6. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy kényelmes univerzális nyereg, mint a Wintec 250? Én ilyet néztem ki túrára, ugrásra, díjlovaglásra egyaránt jó elvileg, cserélhető marvas, szintetikus, elérhető árban. Nortonokat is néztem, de az nekem vagy drágának, vagy gagyinak tűnt, bár még mindig az egyik legjobb a választható alacsonyabb kategóriájú nyergekből, amilyet én keresek hobbira, kisebb versenyzésre. Te melyik Nortont nézted?
2013. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet! nekem is van túranyergem és szoktam benne néha ugrani! teljesen jó.
2013. máj. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!