Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek illene elköszönni...

Szerintetek illene elköszönni a régi lovardámból, ha nem fogok járni többet hozzájuk?

Figyelt kérdés

Jófejek voltak, elég jóban vagyok az oktatókkal, viszont felelőtlenül oktattak. Pár hete volt egy esésem, ami miatt őket is hibáztatom, mert egy kezdő lovast nem kellene kivinni terepre, pláne azt elvárni, ha a ló megijed, azt kezelje megfelelően. Szóval lovardát váltottam. Így is ritkán jártam tanulmányi okokból, de ha volt időm, azért mentem, de most tudom oda nem fogok többet. Viszont félek, ha írok nekik egy búcsúüzit Facebookon, megharagszanak, mert nekik mindig azt mondtam, mennyire megvagyok elégedve az egész lovardával. Vagy akkor is berágnak, ha kirakok képeket, amik az új helyen készültek rólam.


Szerintetek hogy lenne ez korrekt? Vagy hagyjam, ne is mondjak semmit és kész?



2018. febr. 7. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem köszönj el. De ne FB-n. (Amúgy meg aki még nem esett le lórol, nem is igazi lovas.)
2018. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell,leszarják mész -e. Mai vilagban te csak egy pénzautomata vagy,ha kifogysz megy a helyedre kettő másik azonnal,ezeket nem érdekli ha többet nem mész.
2018. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
utolsóval értek egyet. Semmit nem jelentettél nekik csk heti 1x 4 ezer forintot :D melyik lovarda?
2018. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Elég sok lovardát fogsz váltani, ha azért ott hagyod majd mindegyiket mert leestél.
2018. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!