Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnak sokan a barátjuk/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnak sokan a barátjuk/barátnőjük pasijával/csajával járni az után, hogy az előttük smároltak, meg minden?

Figyelt kérdés
Fúj! Undorító szerintem! Hogy tudnak valakik a barátjuk/barátnőjük pasijával/csajával járni? Mikor előtte ott látta őket smárolni, meg minden? Undorító!

2014. febr. 22. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A lábukon.
2014. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazából én a másik ldalon voltam..

Az egyik barátnőm jött össze egy exemmel..

Engem nem zavart, mivel lezártuk rendesen....így őket sem..

2014. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre van a vicc, hogy Milyen a hasznalt pina? Mit akarsz, az elso 5cm utan vadonatuj :)


Amugy eleg kicsi eselye van hogy szuzet talalj, ha meg nem az akkor valaki mar hasznalta, az meg nem mindegy hogy ki?

2014. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok..


Jó nálunk ezek még nem játszottak, mint a 3-asnál...

Sem én sem a barátnőm nem feküdt le a sráccal..

De vicc az egészben, hgy most 11 évvel kesőbb ez a srác a pasija az unokatesómnak(nem tudott róla, hogy nekünk közünk volt egymáshoz, annyira nem is számított így utólag, csak az első fiú volt, akiel csókolóztam) ;)

2014. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!