Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor való saját ló valakinek?

Mikor való saját ló valakinek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokszor volt már ez, és hasonló kérdés. Viszont ha nem gond, újra feltenném a kérdést: mit kell tudnia annak, aki saját lovat tart(BÉRTARTÁSBAN)? Az oke hogy alapszinten tudnia kell lovagolnia, felszerelni, pucolni a lovat. (kesobbiekben is edzo mellett dolgozna a loval, ezert irtam az alapszintű lovastudast)

De meg mit kell hozza tudni? Ja meg annyi, hogy ridegtartasban gondolkodnek, a keresem hogy meseljetek picit arrol miben mas egy rideg es egy boxos lo?



2018. febr. 18. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindennemű rosszindulat nélkül: akkor való valakinek saját ló, ha ilyen kérdést nem kell feltennie. Ha ismeri a felelősségek jellegét, amivel egy ló jár, illetve a saját jövőbeni terveit tudja körvonalazni, akkor ezek alapján egyedül meg kell tudni ítélni, hogy be lehet e vállalni egy lovat.
2018. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sejtettem hogy lesz ilyen valasz is. Erre csak azt tudom mondani hogy nem tudom pontosan milyen az effele felelosseg mivel meg nem volt benne reszem... es egyenlore azt sem tudom mi lesz a jovommel mivel meg tanulok, nem tudom hova visz a sors. Ezert kernek szemelyes tapasztalatokat a tanacsok mellett egyarant! Epp ez a gondom hogy nem tudom lenne e 5 ev mulva is heti 5szor mondjuk 3 orat. Viszont ha utolag latnam hogy lett volna biztos hogy egesz eletemben bannam hogy nem lett lovam. Rajottem viszont hogy penz nem biztoa hogy lenne mondjuk havi 50.000 ft plusz havi meg ennyi edzeskoltseg (nem vagyok tul halado lovas ugyhogy mindenkepp edzo kene) viszont egy ponilo szerintem tokeletes lenne. Egy kis sheti vagy welsh herelt (vagy kanca de inkabb herelt) akit felridegtartasban tudnek tartani. Nem lovaglasi celbol lenne hanem azert hogy legyen kit szeretgessek, gondozzak, szabadidomitsak (edzoi konzultacio mellett!!) Mellette pedig jarnek ugy ahogy most lovagolni lovasiskolaba

Errol mit gondoltok?

2018. febr. 25. 22:44
 13/16 anonim ***** válasza:
28%
Én azt nem értem, hogy ha már eg milliós orovsi költség van akkor miért nem altatják el? Ha mondjuk nem valami hiperszuper versenyló de még akkor se épülne fel soha normálisan. ...
2018. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert van, aki társnak tartja a lovát, nem gépnek. Egyébként meg attól, hogy sokba kerül egy kezelés, semmi köze ahhoz, hogy a lónak mennyi esélye van a teljes felépülésre. Te elaltatnád a testvéred, vagy anyád, apád, csak mert sokba kerül a kezelése, kedves utolsó? :)
2018. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%
Természetesen nem, de belőlük nem vehetek újat és nekik van jó 80 évük:)
2018. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Belőlük nem vehetsz újat... hát ja. Neked sem családtag a ló, látom. Ez az átlag mentalitás; az állattól, akiért felelősséggel tartozom és akit nevelek csak úgy megválhatok, ha nem passzol be valahogy az én idealizált képembe.
2018. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!