Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora a mérete? Hány cm?

Mekkora a mérete? Hány cm?

Figyelt kérdés

Vettem egy kötőféket egy shetlandi póninak de szerintem nagyon nagy lessz rá. A méretek között olyan is volt hogy shetlandi és én ezt rendeltem de ahogy megérkezett szerintem nagy. Ajándékba akarom vinni és én annyira nemértek hozzá. Kérlek akinek van shetlandi pónija az leírná hogy kb mekkora a feje. Az orra meg a feje kb hány cm?

Előre is köszi.


2018. márc. 16. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: pony méret kell rá.
2018. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy másnak mekkora a sheti feje, mert ez egyedenként eltérő... Nálunk két azonos fajtájú lónál eyikre cob kell, másikra full. Pedig mindkettő azonos korú és fajtájú kanca - na most akkor?

Ha állítható a kötőfék, akkor jó eséllyel jó lesz. Ha szeretnél biztosra menni, akkor a kérdéses lovat kell lemér(et)ni.

2018. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mekkora Shetland? Van mini és "nagyobb" változata is. Ha 80 cm marmagasságú, akkor nagyon pici kötőfék kell rá, ez mini vagy foal néven fut. Ha nagyobb 100 cm marmagasságú, akkor jó rá a Shetland, vagy pony néven futó méret is. Vagy nem. A gyártók méretezése is erősen különbözik és a pónik feje se egyforma sajnos, pedig a tenyésztők próbálkoznak.
2018. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!