Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Balogh liget lovarda vélemény? ;)

Balogh liget lovarda vélemény? ;)

Figyelt kérdés
Szeretnék járni újból lovagolni és a Balogh ligetbe gondolkoztam.Van valakinek véleménye,tapasztalata ,tanácsa a lovardával kapcsolatosan?
2018. márc. 20. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kedvesen "köcsögök". Néha szeretnek szurkálódni de nem bántásból. Egyébként jó a tátsaság. Sokszor rendeznek házi versenyeket, közösségi programokat maguk közt hogy növeljék az összhangot. Segítőkészek, tippeket adnak ha van valami. Jók a lovaglási feltételek csak a kijárás húzós.
2018. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Futószalag. Nem lovagolni tanulsz meg, csak utazni, de azt nagyon pöpecül, akár olyan szinten is, hogy egy idő után azt hiszed, hogy te márpedig lovagolsz.

A hangulattal, kedvességgel nincs gond - legalábbis mikor utoljára arra jártam, nem volt, bár állítólag a tulaj alkesz, nem tudom, ez mennyiben okoz problémákat a mindennapok során, vagy, hogy így van-e, vagy csak a rosszindulatú pletykák.

2018. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!