Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Győrújbaráti Százszorszép...

A Győrújbaráti Százszorszép lovasközpontról vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire érdemes oda járni? Normális lovak oktatók vannak? Milyenek az órák? Bármilyen infót szívesen fogadok a helyről.

2018. ápr. 2. 22:46
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én anno 2016-ban jártam oda, akkor szuper volt. Imádtam ott lovagolni! Azóta sokat változott/változhatott... 2016. tavaszán egy verseny előtt kijelentették, hogy abba hagyják az oktatást. Összetört a szívem! Később ősszel elmentünk próbalovaglásra, ahol nem teljesítettem jól, izgultam és nem egy nagyon jó lovat kaptam. Csenge volt a neve, egy kicsit lustább ló volt. Kedvencem Cleo volt! <3


Az edzők jók voltak, a lovak szuperek! A hangulat jó, én imádtam!

Lehet nem veszed hasznát ennek, de szerintem nagyon jó hely.

2018. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. A lovak nem jók: rúgnak. Ahogy az 1. kommentelő is írta egyszer bezárt. Éppen ezért sztem nem olyan megbízható. "Mert az oktatást nem komolyan gondolták" én ezt hallottam. Meg nem tetszik, hogy el vannak szállva maguktól
2018. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oda kell menni, meg kell nézni, ki kell próbálni. Van, akinek bejön, van, akinek nem. Én igazából rosszat nem hallottam róla, de mindenkinek más az ideális. Menj el egy próbalovaglásra, vagy csak körbenézni, mert a saját szemednél biztosabbat senki nem fog neked állítani.
2018. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. szept. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!