Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam elméletileg vemhes....

A lovam elméletileg vemhes. Május 28. -án lesz egy éve hogy nálunk van. Azóta nem sárlott. Tegnap vettük észre hogy meg van duzzadva a cicije és kemény. Az előző gazdájánál volt fedezőmén. Sokan azt mondják hogy vemhes. Szerintetek vemhes?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 13:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos mit mondott?
2018. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha meg van duzzadva a cicije, kevesebbet mozog a karámba, kerek a hasa és egy kicsit "hisztis" akkor valószínűleg igen. 11 hónap a vemhesség ideje tehát akkor mostanában elleni fog.

Ha a hasára teszed a kezed érzel erőteljesebb mozgást mint a bélmozgások akkor biztos hogy csikós.

2018. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ha a hasára teszem a kezem akkor hátrafordítja a fejét.

Az nem baj ha eléggé kemény a cicije?

2018. ápr. 4. 15:57
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Hát csak látod hogy úgy néz ki a hasa mintha lenyelt volna keresztbe egy hordót, nem? Hadd nézegessen hátra, tedd rá a hasára a kezed és valószínűleg érezheted, hogy mozog a csikó. A mellbimbókon van viaszréteg? Az is elég árulkodó jel. Én a helyedben kihívnám az állatorvost, ha ennyire bizonytalan lennék a lovam állapotával kapcsolatban(nem csak vemhesség, betegség gyanúja esetén is).
2018. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Csapkod magaalá a farkával, maga alá rúg. Már szóltam az állatorvosnak, 6 után jön.
2018. ápr. 4. 18:07
 6/28 A kérdező kommentje:
Kihívtam az állatorvost megnézte a lázát és csak annyit mondott hogy nincs semmi baja. Megkérdeztük nem vemhes e azt mondta hogy nem kizárt, de nem tudja megállapítani.
2018. ápr. 4. 20:24
 7/28 A kérdező kommentje:
Ha szabadon van és hozzá szeretnék nyúlni a hasához akkor csikorgassa a fogát és elmegy.
2018. ápr. 4. 20:37
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvos nem tudott megállapítani egy 9-10 hónapos vemhességet? :DDD
2018. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
88%
Akit hívtál láttott már vemhes lovat? Hogy nézte meg? Ha felnyúlt neki egy ekkora csikó all kb kezét fog, ha tényleg vemhes. Esetleg UHval nézesd meg. De ha csak sztetoszkóppal is nézi a bélhangot meg lehet különböztetni a szívhangtól.
2018. ápr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy látott e már vemhes lovat. Megkérdeztem hogy nem vemhes? Azt mondta nem kizárt. Mondtam neki hogy meg tudja nézni? Csak annyit mondott hogy nem.
2018. ápr. 5. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!