Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak, hogy a lovam...

Mit csináljak, hogy a lovam ne kerüljön eladásra?

Figyelt kérdés
Holnap fogják meg nézni a három éves csődörömet/csődörünket, mert apa elszeretné adni. Nagyon a szívemhez nőtt, láttam ahogy megszületik, ahogy fel nő. Nagyon kezes és jó fejű, ahhoz képest, hogy csődör. Én lovagolnám otthon. Hogyan kérjem meg, hogy ne adjuk el? Valami segítség?

2018. ápr. 6. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Fizeted a tartását?
2018. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"Apa, ha van rám pár perced, akkor ülj le velem egy kicsit beszélgetni."


Miért akarja eladni?

Tudod, hogy hogy áll a család anyagi helyzete?

Képes vagy úgy ellátni, ahogy a ló megérdemli?

Van elég hely, pénz és idő a ló számára?

2018. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem, de nem a tartással van a gond, hanem azzal, hogy nem kanca, mivel később tovább akarta volna tenyészteni.
2018. ápr. 6. 18:18
 4/17 A kérdező kommentje:
*első kommentelő
2018. ápr. 6. 18:19
 5/17 A kérdező kommentje:
második kommentelő: Ugyanezt tudom írni, csak azzal van a baj, hogy nem kanca
2018. ápr. 6. 18:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

De lenne pénzetek arra, hogy eltartsátok?


Mert gondolom újra elletne, és ha kanca, akkor tovább elletné (gondolom én) így a te lovad gyakorlatilag "felesleg"

2018. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze lenne pénz a tartásra és idő is a gondozására
2018. ápr. 6. 18:27
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szimplán ülj le apukáddal beszélni, hogy csak azért akarja eladni, mert nem kanca? Semmi más oka nincs rá? (Pl az árából venni egy fiatal kancát). Ha semmi más oka sincs, akkor meg mond el neki őszintén higy neked nagyon fontos ez a lő, szereted, szerinted értékes állatot tudnál belőle nevelni, adjon neked egy esélyt, hogy taníthasd és gondozhasd, mert nagyon sokat jelent a számodra.
2018. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:-)
2018. ápr. 6. 19:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha telepapíros és lehet fedengedélye (fajtaló és mehet ménvizsgára) , akkor lehet vele tenyészteni. Ha faluszéli zugfedezésből van, akár kanca, akár csődör, nincs tenyészértéke.
2018. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!