Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szuperhatékony módszerek...

Szuperhatékony módszerek legyek és társaik ellen?

Figyelt kérdés

Nemsokára kikerül a lovam legelőre. Eddig bokszos/karámos volt és itt nem volt gond a legyekkel (nem volt belőlük sok).

Viszont a legelő ahova költözni fog vízközelben fekszik és nyáron rengeteg ott a szúnyog, légy stb stb

Olyan bevált készítményeket ajánljatok kérlek amelyek tényleg segítenek távoltartani ezeket az élősködőket a lovamtól. A készítmények pontos nevére, hogy hol lehet beszerezni, hogyan használják stb ezekre lennék kiváncsi! Kösz!


2018. ápr. 10. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lovas, ezeket találtam a neten:


[link]

2018. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fokhagymát adok neki. A szemestakarmányához folyamatosan adagolom egy bizonyos mennyiségig. Igy beleivódik a vérébe. Nem mennek rá a legyek, bögjök, szúnyogok és gilisztás se lesz. Lehet lovaknak fokhagyma granulátumot is kapni de nekem az igazi jobban bevált.
2018. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóvalegyetértve, én is a fokhagymát ajánlom. Hasznos.
2018. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!