Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a két...

Mit gondoltok erről a két nyeregről?

Figyelt kérdés

Első lovam lenne és nem vagyol valami myereg szakértő😊 Majd beszélek mimdenképpen nyergessel is,hogy jól illeszkedik e meg ilyenek.. Most arra lennék kiváncsi,hogy ez megbízható,strapabíró nyereg e? Elsősorban hobbira.

[link]

A ló fajtája (ha kell) andalúz x holsteini rövid hátú és nem túl duci.


2018. ápr. 15. 09:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a félreírásért de telefonnal írtam.. Másik nyerget is elfelejtettem : [link]
2018. ápr. 15. 09:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a nyergek olcsóbb fajták, szintetikusak (nem bőrből készültek), emiatt nyilván nem annyira tartósak. Én a helyedben 80-100 ezerből nem ilyen nyerget vennék, hanem használt bőr, minőségi darabot (ennyiért ilyet már tudsz venni!) Több ok miatt is ajánlom neked a használt nyerget, egyrészt ez már egy másik lovas által be van törve, így kényelmes lesz már az első perctől. Másrészt a márkás darabok sokkal tovább bírják, ezek bőr nyergek, így jó sok éven keresztül társad lehet. Harmadik ok pedig, hogy ezek jobb ülést biztosítanak, kezdő lovasoknak nagy segítség lehet ez. Elsősorban ezeket a márkákat ajánlanám neked: Stübben, Kieffer. Ezekből tudsz használt nagy támaszos, univerzális nyerget jó árban találni. Nem tudom merre laksz, de ha Budapesten, akkor nagy segítség lehet a nyeregvilag.hu, ahol ki is mennek ránézni a lóra a nyerget, de ha nem is laksz errefelé, a honlapon nagyon sok információt találsz nyeregvásárláshoz, érdemes megnézni. Mindenképpen olyan nyerget vegyél, amire adnak felpróbálási lehetőséget, ez használt nyergek esetében is általános már manapság, írjatok szerződést róla! Sajnos nehéz olyan nyerget találni, ami lóra is jó, és lovasnak is kényelmes! Ha használt nyerget veszel, ki tudod próbálni! Ha rendelsz egy újat, az akkor is a tiéd, ha nem jó neked vagy a lónak! Lutri! Remélem segítettem :)
2018. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!