Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok ajánlani helyeket?

Tudnátok ajánlani helyeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmet el szeretném vinni lovagolni,és ehhez szeretném kérni a segítségeteket. Tudnátok ajánlani helyeket,ahol lehet ilyen egyszeri lovaglást is igénybe venni?

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)


2018. máj. 8. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már vittem a Margitszigetre és a Gellérthegyre is. Utóbbin kisebb a tömeg.
2018. máj. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És melyik városban gondoltad? Nyíregyházán tudok helyeket.
2018. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, milyen szinten lovagol a barátnőd, ha semmilyen, akkor nyilván nem terepre gondoltál, és bármelyik lovarda vállal oktatást akkor is, ha soha többé nem látnak.

Ha kifejezetten terepre gondolsz, megfelelő lovastudás mellett, az nyilván más kérdés úgy, de legalább egy megyét meg kéne adni, de még az is nagyon-nagyon tág azért...

2018. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Budapesten és környékén keresnék:)
2018. máj. 8. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes lovardába lehet, maximum ne mond meg, hogy egyszeri az alkalom. Főleg, hogy lehet megtetszik neki. Bárhol lehet ilyen kis futószáras első edzést venni, ahol foglalkoznak ezzel, pl. nálunk is, természetesen ki kell fizetni :)
2018. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!