Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kelenvolgyi lovarda: véleménye...

Kelenvolgyi lovarda: vélemények, árak?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sok mindent talaltam rola a neten. Esetleg tudtok segiteni, hogy milyen a hely es az osztalylovaglas mennyibe kerul? Köszi!

2018. máj. 11. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben még, amikor még nem volt internet, de már volt telefon, megkérdeztük magát az intézményt, és mindent elmondtak az árakkal kapcsolatban. Javaslom neked is ezt a módszert.
2018. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az intézmény nincs, olyan közel hozzám, hogy csak úgy odamenjek megkérdezzem, főleg, hogy nem tudom működik-e még. A neten 2 néven is megtaláltam a helyet, különböző telefonszamokkal, gondoltam utanakerdezek mielott telefonalgatok mindenfelé, így az internet korában. Másfelől ha felhìvom es megkérdezem, hogy mik a vélemények a lovardával kapcsolatban úgy is csak a pozitívat mondaná el.
2018. máj. 11. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Google: Kelenvölgyi Lovarda

A fő találatnál kiadja a telefonszámot, elég csak rákattintani, és már tudod is hívni.

Azon kívül ott van egy közvetlen Facebook link is, ahol látható, hogy 48 értékelés alapján 4,7-es átlagon van 5-ből. Az nem rossz. Ha érdekel, azokat végig tudod olvasni.

A telefonszámon meg nem kell sokat agyalni, ha az egyik nem lenne jó, a másik az lesz. De amit a Google kidob fő helyen, az általában jó szokott lenni.

2018. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 10 éve voltam ott utoljára. Akkor felnyergelték a vemhes kancát is (elég nagy hassal). Nekem nem volt szimpatikus a hely, azóta nem mentem. Most elvileg odébb is költözött (vagy költözik) a lovarda, mert a régi pálya helyén építkezés van, szóval most nem tudom hogy működik. A lovarda ajtaja folyamatosan nyitva, a kutyáik ki-be mászkálnak az autók között és a villamos sineken, felügyelet nélkül. Ha a kutya ennyire fogyóeszköz (ami nagyon nem szimpatikus), akkor hasonlóképp viselkedhetnek a lovakkal is, ami szintén nem szimpatikus.


Ha már bevállalod a messzebbre utazást is, akkor pl. Nagytétényben a Hárosnál van egy lovarda, ott normálisabb körülmények vannak.

2018. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


A Tétényi ugyanolyan messze van, első körben őket néztem ki se semmi jòt nem hallottam ròluk. Sajnos több lovardaban is voltam pesten, de mindig az a tapasztalatom, hogy ugy megy, mint a futószalagon, csak hozza a pénzt a ló, de, hogy mi van vele az le van tojva. A közelemben levő lovardak pedig olyan árakon dolgoznak, amit nem tudok megfizetni...5000-6000 egy óra... :(

2018. máj. 11. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez sajnos mindenhol így van. Vagyis a legtöbb helyen. Ha kiöregedett a ló, akkor megy a vágóhídra... én sem tudok már megbízható, jó lovardát. A legtöbb helyen mindig ugyanaz van: alkoholista, 50-es lovász, 20 macska (ivarosan), kutya vagy láncon vagy teljesen szabadon, széthajtott, szétlovagolt lovak. Nem tudom merre laksz, de vidéken érdemesebb próbálkozni. Visegrádon van egy lovarda, mintha teljesen más világ lenne...
2018. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, es innen tomegkozlekedessel sajnos 2,5 lenne az ut. :(
2018. máj. 13. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
3500 körül van az osztály, tipikus iskolalovarda, a kezedbe kapod a felnyergelt lovat, te max kantározol. Valamikor oktatócsere volt, azóta nem tudom mi a helyzet.
2018. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

facebook oldalon érdeklődj és olvass események alatti hozzászólásokat.


Google értékelése szerint: 4.7/ 5 -ből, nem lehet rossz!

2018. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!