Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasok. Szerintetek ezt hogy...

Lovasok. Szerintetek ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Már vagy egy éve mielőtt elindulok lovagolni hányingerem van a kocsiban. Voltam orvosnál kivizsgáláson de fizikailag rendben vagyok. Nem tudom miért lehet ez mert persze estem már meg, vadult mev a kezembe ló de nem mondhatom el magamról hogy félek.

Nektek volt már hasonló? Ha igen, hogy szünetetted meg?



2018. jún. 8. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Valami mégiscsak van, tudat alatt. Edződdel beszéltél erről? Milyen a lovarda, milyen a környezet?
2018. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Az első kb két évem nekem is így telt, de nekem tuti a rettegéstől volt, nagyon parás voltam - azért jártam persze rendületlenül :)

Ahogy jött a rutin, úgy múlt el.

2018. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha a lovarda nem bánja, menj ki alkalmanként csak a lovak között lenni. Pucolgatás, kézen legelés, karámban nézegetés... Csak legyél közöttük. Valami rosszra emlékszik az agyad, ha nem is tudatos. Ha jobban megismered-megérted a lovakat, talán könnyebb lesz :)
2018. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd csak, járj lovagolni, és idővel egyre jobb lesz. Nekem pont ugyanez volt, nekem kettő dolog kombinációja okozta: rettegtem attól hogy leesek, főleg ugróedzés előtt, valamint a társaság sem volt fényes, nem nagyon szerettek a többiek. Szerencsére erősebb volt a vágyam, hogy rendesen megtanuljak lovagolni.
2018. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Sokat segített. És remélem hogy nekem is elmulik a rutinnal
2018. jún. 9. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!