Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhet be a cikkem a...

Hogyan kerülhet be a cikkem a lovasok.hu oldalra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Zsófinak hívnak, 16 éves vagyok, lassan már 10 éve lovagolok, két éve aktívan versenyzek is díjugratásban, és néha díjlovaglásban is. Nagyon szeretek írni, és olvasni egyaránt, elsősorban lovas cikkeket/könyveket/történeteket, de tulajdonképpen bármit elolvasok ami kicsit is érdekel. Sok történetet írok, és nemrégiben elkezdtem lovas cikkeket is írni, mivel nagyon megfog az újságírás, azon belül is a lovas cikkek írása/olvasása. A Lovasok.hu oldalt már több éve aktívan figyelem, három éve innen vettük a lovamat, akivel jelenleg versenyzek. Az lenne a kérdésem, hogy van-e rá esély, hogy nem hivatásos újságíróként, egy megfelelően jó cikkem (vagy akár több is) felkerüljön a Lovasok.hu oldalra. És ha van erre lehetőség, hogyan tudom eljuttatni nekik a cikkeimet? A válaszokat előre is nagyon köszönöm 🙂

2018. jan. 2. 23:27
 1/1 2*Sü ***** válasza:

A helyesírásodat és a fogalmazásodat nézve a dolog korántsem reménytelen. Kérdés, hogy a cikkben leírtak mennyire kötik le a potenciális olvasót, de ezt majd eldönti valamelyik szerkesztő vagy a főszerkesztő.


Hogy hogyan tudod felvenni velük a kapcsolatot? Általában minden honlap alján van valamiféle elérhetőség. Itt sincs ez máshogy:

Kapcsolat: info@lovasok.hu

Illetve a kapcsolat link az oldal alján: [link]

2018. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!